Ubytovní třeboňUbytovní třeboň - specializovaný portál na ubytováni třeboň a ubytování treboňsko

relaxace a regenerace - lázně Třeboň


Třeboň je lázeňským městem. K relaxaci a obnovení sil zvou návštěvníky dva lázeňské komplexy.  V obou jsou využívány slatinné  koupele a zábaly, které si však můžeme dopřát pouze na lékařský předpis.

 

Na břehu rybníka Svět, uprostřed klidného lázeňského parku můžete zakusit na vlastní kůži procedury, které Vám nabídnou Lázně Aurora. Lázně Aurora poskytují svým hostům nejen lázeňské procedůry, bytování a stravování, ale také možnost dalšího sportovního vyžití (squash, bowling, plavecký bazén) příjemného posezení s přáteli ( restaurace a kavárny) nebo návštěvu kosmetického salónu.

Pokud Vás nezlákal lázeňský pobyt s procedurami můžete využít nově zrekonstruovaného wellness centra Lázní Aurora. Wellness centum Aqua viva nabízí plavecký bazén s mírně slanou vodou, vířivky, tobogán, parní komoru a další.

 

V centru města Třeboň se můžete nechat rozmazlovat v Bertiných lázních. Bertiny lázně se nacházejí v blízkosti Zlaté stoky a v jejich okolí můžete spatřit nádherné přírodní scenérie. Bertiny lázně v srdci města Třeboň dále nabízejí ubytování, stravování, bohatý kulturní program pro své klienty. I zde máte možnost setkávání se v příjemných kavárnách a hospůdkách nebo navštívení kosmetického salonu  v areálu lázní.© 2003-2012 - ubytování třeboň - ubytování třeboňsko


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.